OV KSČM Svitavy

Dr. Milady Horákové 501/25

568 02 Svitavy

 

Kontakty:

tel.: +420 734 430 348

tel.: +420 725 646 060

e-mail: ov.svitavy@kscm.cz

Předseda OV:

Josef Bohatec

KSČM SvitavyAktuality

Aktuality

Volby 2017

(9.10.2017)

Letohrad, Přelouč, Lanškroun, Jablonné, Brněnec, Březová, naposledy Biskupice, to jsou jen některá místa volební štafety kandidátů do Parlamentu Pardubického kraje za KSČM, která běží na plné obrátky.

 

S úsměvem, kvalitními propagačními materiály a hezkými drobnostmi oslovují na ulicích naše spoluobčany, ptají se na jejich názory, často také slyší stížnosti na současnou situaci. Diskutuje se o zdravotnictví – jeden příklad za všechny, paní která chodí o berlích, těžko se pohybuje, je podle lékařů zdravá, setkali jsme se i s připomínkami na práci školních družin, o drahých potravinách ani nemluvě. Naši kandidáti vždy odpovídají fundovaně, znají volební program a přidávají i své zkušenosti. Znovu se přesvědčujeme o tom, že osobní setkávání jsou nejdůležitější a nepotřebujeme k tomu stříbrné přívěsy s vybavením, které používá ANO, nebo velké stany ČSSD.

 

A že je stále co pozorovat,o tom svědčí návštěva Biskupic a tradičního Biskupického kaléšku. Nejen jízda historických kol, krásné dámské klobouky a košt slivovice, ale také překrásná soukromá sbírka dětských kočárků a hraček od roku 1946 do současnosti, kterou vlastní a právem se jí pyšní paní Vendula Vašíčková Šotolová. Celkem jich má 87 a když nám řekla, že sbírat začala v roce 2011, je to úctyhodný výkon. I při volební kampani je možné být mile překvapen a kočárky v Biskupicích jsou toho dokladem.

 autor: Lidmila Kružíková
© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena