KSČM SvitavyAktuality

Aktuality

KSČM v mediích

KSČM v mediích

(22.9.2017)

poslanec PS PČR a vedoucí kandidát KSČM pro volby do v Olomouckém kraji PS PČR Alexander Černý bude v neděli 24. 09. hostem Otázek Václava Moravce České televize.

Debatu vysílá ČT  a ČT24 od 12.00 hodin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KSČM v mediích

KSČM v mediích

(22.9.2017)

místopředseda ÚV KSČM Josef Skála bude zítra 22. 09. hostem pořadu Svobodného vysílače. Tématem bude aktuální politické dění v EU.

Pořad vysílá alternativní rádiová stanice Svobodný vysílač od 19.00 hodin.

Vysílání můžete naladit také zde: http://www.svobodny-vysilac.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KSČM v mediích

KSČM v mediích

(21.9.2017)

poslankyně PS PČR a vedoucí kandidátka KSČM pro volby do PS PČR v Ústeckém kraji Hana Aulická bude zítra 22. 09. hostem předvolební debaty lídrů kandidátek pro volby do Poslanecké sněmovny České televize.

Debatu vysílá ČT 24 od 20.00 hodin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KSČM v mediích

KSČM v mediích

(20.9.2017)

dnes, ve středu 20. 09., bude Pavel Kováčik, předseda Poslaneckého klubu KSČM v PS PČR a kandidát KSČM pro volby do PS PČR v Kraji Vysočina, hostem volební debaty deníku Blesk. Tématem bude „nákupní košík” - zemědělství, průmysl a obchod, kvalita potravin, ceny zboží, ochrana spotřebitele, dotační politika ČR/EU, ceny energií a služeb.

On-line přenos můžete sledovat na webové stránce www.blesk.cz od 14.00 hodin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KSČM v mediích

KSČM v mediích

(19.9.2017)

poslanec PS PČR za KSČM a místopředseda ÚV KSČM Jiří Dolejš bude v dnes 19. 09. hostem pořadu Duel Jaromíra Soukupa Speciál TV Barrandov.   

 

Pořad vysílá TV Barrandov od 21.20 hodin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KSČM v mediích

KSČM v mediích

(19.9.2017)

místopředseda PS PČR a předseda ÚV KSČM Vojtěch Filip bude dnes 19. 09. hostem pořadu X TV Luboše Xavera Veselého

 

 

 

Pořad vysílá internetová X TV od 14.00 hodin.

 

 

Pořad můžete sledovat zde: https://xtv.cz

 

 

 

 

 

 

 

KSČM v mediích

KSČM v mediích

(15.9.2017)

poslanec PS PČR a vedoucí kandidát KSČM pro volby do v Olomouckém kraji PS PČR Alexander Černý bude v pátek 14. 09. hostem předvolební debaty lídrů kandidátek pro volby do Poslanecké sněmovny České televize.

 

 

 

Debatu vysílá ČT 24 od 20.00 hodin.

 

 

 

 

KSČM v mediích

KSČM v mediích

(15.9.2017)

poslanec PS PČR za KSČM a místopředseda ÚV KSČM Jiří Dolejš bude v neděli 17. 09. hostem pořadu Partie TV Prima. Tématem bude státní rozpočet pro rok 2018, zvýšení platů státních zaměstnanců, důchody, účtenková loterie a finanční správa.

 

 

 

Pořad vysílá TV Prima od 11.00 hodin.

 

 

 

 

Luboš Dittrich mezi lidmi

Luboš Dittrich mezi lidmi

(13.9.2017)

Volební kampaň se rozbíhá všude. V těchto dnech rozdával materiály a besedoval s občany v Bystrém jeden z kandidátů za KSČM do Poslanecké sněmovny v Pardubickém kraji Luboš Dittrich. Otázky se týkaly volebního programu, ale také toho, co lidi trápí, a to je především zvyšování cen základních potravin.

 

Setkávání s občany každý den

Setkávání s občany každý den

(11.9.2017) autor: Lidmila Kružíková

V rámci předvolební kampaně se Květa Matušovská v sobotu 9.září zúčastnila už 49.ročníku Lanškrounské kopy / slavnost, kde se sportuje, vystupují hudební a taneční soubory, ale především je zde výborná nálada/.

 

Akce se zúčastnili i další oficiální hosté, ministr Jan Chvojka, radní pro školství a kulturu Pardubického kraje pan Bernášek, samozřejmě nemohl chybět starosta Lanškrouna pan Radim Vetchý. Ten nejprve všechny přivítal na radnici a pak s nimi Lanškrounskou kopu slavnostně na náměstí zahájil.

 

Květa Matušovská nemohla ve sportovní části chybět, vyšlápla si na pohádkovou trasu, obdržela diplom a medaili, ale hlavně diskutovala s občany a návštěvníky. V Lanškrouně ji znají, pravidelně se zúčastňuje jednání na radnici , tak se hovořilo nejen o práci města a Sněmovny, ale především o tom, co lidi v poslední době nejvíc trápí, a to je hlavně zdražování základních potravin. Řeč přišla i na matky samoživitelky, jesle, školky, a tak poslankyně rozebírala náš volební program a zároveň předávala materiály, ve kterých jsou stanoviska a návrhy ke zlepšení, tak jak to dlouhodobě prosazuje KSČM. Svým přátelským a usměvavým způsobem dokáže vždy zaujmout, což se opět projevilo i v Lanškrouně , a jak tomu bylo rovněž ve Svitavách, kde proběhly Letní slavnosti před týdnem.

 

© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena